O firmie

Zakład powstał w 1989 roku jako warsztat mechaniki pojazdowej, ze specjalnością napraw układów napędowych samochodów osobowych.

Pierwsze dwa lata działalności to wysiłki zmierzające do rozbudowy istniejącej bazy. W 1991 roku powstaje nowy warsztat z czterema stanowiskami naprawczymi oraz dużym zapleczem magazynowym.

Kolejne lata działalności są poświęcone stałemu rozszerzaniu zakresu usług. Powstaje serwis ogumienia wyposażony w najnowszej generacji sprzęt, serwis olejowy oferujący bogatą gamę olejów silnikowych i przekładniowych.

W 2008 roku zakład rozszerza zakres świadczonych usług o serwis układów klimatyzacji. Oprócz funkcji usługowych prowadzimy także działalność handlową. W ofercie handlowej posiadamy opony letnie i zimowe renomowanych firm, amortyzatory, oleje, filtry, świece, klocki, szczeki, tarcze hamulcowe oraz elementy układów wydechowych.

Kolejną dziedziną naszej działalności jest serwis narciarski, który funkcjonuje w miesiącach zimowych. Wiosną 2015 roku wystartowaliśmy z nowym projektem sportowym. Wprowadzamy do oferty handlowej sprzedaż rowerów polskiej marki ROMET, sprzedaż części i akcesoriów rowerowych oraz wszelkie naprawy i przeglądy przedsezonowe.

W lipcu 2016 roku wprowadziliśmy do sprzedaży rowery elektryczne marki EcoBike.

Specjalnością naszego serwisu jest montaż i serwis elektycznych napędów rowerowych. Stosujemy silniki bezoporowe i bezszczotkowe Firmy Bafang oraz baterie Samsunga , Panasonica oraz LG.

Budujemy także rowery tradycyjne według konfiguracji klienta.

Dla marek Romet oraz EcoBike świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny ,dla innych pogwarancyjny.

W chwili obecnej wysiłki firmy zmierzają w stronę uatrakcyjnienia naszym Klientom oferty tak w zakresie palety asortymentu i usług jak również w formach płatności. W chwili obecnej proponujemy zakup rowerów w systemie sprzedaży ratalnej na bardzo preferencyjnych warunkach.Współpracujemy z Santander Consumer Bankiem oraz Credit Agricole.

Najnowszym projektem naszej firmy jest niniejszy sklep internetowy www.rowery-mikolow.pl w którym oferujemy możliwość zakupu rowerów,części i akcesoriów rowerowych.
 
Serdecznie zapraszamy  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl